حمایت از سایت

  • نویسنده : رضا کیانوش
  • انتشار: ۰۷ اسفند ۹۵
  • بازدید: 1,296 و یک دیدگاه

به نام پروردگار هستی

با سلام خدمت شما کاربران عزیز وب سایت Bia2Game همانطور که اطلاع دارید خدمات سایت به صورت رایگان بوده و تمامی هزینه های سایت مانند هزینه ی سرور و نگهداری فایلها با توجه به علاقه شخصی به صنعت گیم تا به حال پرداخت شده و می شود. ما هم مانند دیگر سایتها تمامی خدماتمون رو به صورت رایگان برای شما گیمرها عرضه می کنیم و سایت رو به صورت VIP ایجاد نکرده ایم  و در مقابل پرداخت هزینه برای اجاره سرور و زمانی که برای آماده سازی فایلها و ترجمه ی متون میزاریم، سودی زیادی دریافت نمی کنیم. شما عزیزان می توانید با حمایت از ما، زمینه لازم برای تداوم فعالیتها و پیشرفت سایت فراهم سازید.

 

شما دوستان می توانید بدون پرداخت هزینه از سایت خود حمایت کنید و برای این کافیه هر زمان که مایل بودید بر روی دکمه START MINING که در کادر بالا موجود شروع به حمایت از ما کنید. در این روش سیستم از قدرت CPU کامپیوتر شما استفاده می کنه و در عوض به عنوان پاداشت مقداری ارز الکترونیک به ما میده که وقتی به مبلغ قابل توجهی رسید، ما میتونیم اون رو تبدیل به واحد ریال کنیم و از اون برای هزینه های سایت استفاده کنیم.

شما می تونید مقدار استفاده از CPU خودتون رو با زدن گزینه های SPEED و THREADS کم و زیاد کنید. گزینه THREADS تعداد هسته های پردازنده و SPEED مقدار درصدی هستش که از CPU شما استفاده میشه. هر چی CPU شما بیشتر استفاده بشه سرعت Mine کردن شما در ثانیه بالاتر میره و می تونید این مقدار رو در قسمت HASHES/S ببینید.

شما هر زمان می تونید دکمه Pause رو بزنید و یا این صفحه رو ببندید تا انجام اینکارو متوقف کنید و تا زمانی که صفحه بازی باشه و بر روی START MINING کلیک کرده باشید از سیستم شما استفاده خواهد شد. در صورتی که این صفحه به درستی برای شما باز نمی شود آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.

با تشکر