دانلود بازی Call to Arms برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۸ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 8 بار

Call to Arms – CODEX

دانلود بازی Call to Arms

بازی سبک اکشن و استراتژی زمان حال Call to Arms که در واقع ترکیبی نوآورانه از این دو سبک می باشد، توسط کمپانی Digitalmindsoft ساخته و منتشر شده است. وقایع بازی در دوران جنگ مدرن جریان دارد، بازی حاوی وسایل نقلیه مدل شده واقعی و انواع مختلف سلاح های سنگین می باشد که هر کدام سفارشی سازی مخصوص به خود را دارند. فرماندهی نیروهای خود را به منظور رسیدن به پیروزی یا جنگ در دو حالت اول شخص و سوم شخص در دست بگیرید. بازی Call to Arms دارای مناطق جنگی متنوعی است و محل هایی نظیر کارخانجات قدیمی، جنگل ها، ایستگاه های راه آهن، شهرها و روستاها را شامل می شود.

دانلود بازی BATTLETECH برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۵ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 107 بار و ۲ دیدگاه

BATTLETECH – GOG

دانلود بازی BATTLETECH

بازی BATTLETECH در سال 3025 رخ می دهد و کهکشان در چرخه ای از جنگ های دائمی گیر افتاده است، که در آن خاندان های اشرافی با وسایل روباتی مکانیکی به نام BattleMech ها در حال جنگ هستند. فرماندهی روبات ها و خلبان هایی که آنها را کنترل می کنند بدست بگیرید، که سعی در زنده ماندن هنگامی که خود را وارد نبرد بین ستاره ای طولانی مدت می بینند خواهند داشت. مرکز فرماندهی دوردست خود را بروزرسانی کنید، با اربابان فئودال در مورد قراردادهای مزدوری مذاکره کنید، محل نگه داری BattleMech سالخورده خویش را تعمیر و نگه داری کنید، و تاکتیک های مبارزه ای ویرانگری را برای شکست دادن دشمن در میدان نبرد پیاده سازی کنید و به کار ببندید! هم اکنون می توانید نسخه کرک شده بازی BATTLETECH را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Frostpunk برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۵ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 143 بار و ۲ دیدگاه

Frostpunk – CODEX

دانلود بازی Frostpunk

دانلود بازی Frostpunk توسط گروه CODEX کرک شد. بازی Frostpunk عنوان کاملا جدیدی از سازندگان This War of Mine می باشد و بازی بقایی اجتماعی بوده که توانایی های افراد را هنگامی که در معرض نابودی قرار بگیرند را مورد بررسی قرار می دهد. در دنیایی کاملا منجمد، مردم فناوری متکی به بخار را برای مقابله با سرمای بیش از حد ابداع می کنند. حکمران شهر بایستی شهروندان و زیرساخت هایی که در آن زندگی می کنند را مدیریت کند. مهارتهای تاکیتیکی رهبر فرمانده با چالش هایی روبرو می شود که مرتب اخلاقیات و شالوده های اساسی آنچه که به عنوان جامعه سازمان یافته می شناسیم را زیرسوال می برد. وقتی که بهینه سازی مدیریت منابع پیوسته اکثر زمان حکمران را صرف خود می کند، بعضی وقت ها کاوش دنیای بیرون نیز برای پی بردن به گذشته و وضعیت فعلی آن لازم است. برای اطمینان از بقای جامعه خویش چه تصمیماتی خواهید گرفت؟ وقتی که به آخر خط برسید چه خواهید کرد؟ و … در آخر ماجرا به چه چیزی تبدیل خواهید شد؟

دانلود بازی Tempest Citadel برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۴ اردیبهشت ۹۷
 • بازدید: 91 بار و ۲ دیدگاه

Tempest Citadel – PLAZA

دانلود بازی Tempest Citadel

بازی Tempest Citadel عنوان استراتژی است که در سیاره پر از طوفانی که در آن علم و تخیل و افسانه در هم آمیخته اند روی می دهد. در نقش کاپیتان اسرارآمیزی از Terra قرار بگیرید که گذشته و آینده او را شما شکل خواهید داد، آن هم وقتی که راهی ماموریتی برای کشف دنیایی مرگبار می شوید که قدرتی شگرف و هولناک را وعده می دهد. اما شما اولین کسی نخواهید بود که به اینجا آمده اید، ارتش های دشمنان بی رحمی در دل ابرها پنهان شده اند که تشنه خون ضعیفان و احمق ها هستند. آیا می توانید به اندازه کافی برای مقابله با دشمنان خویش بسازید، رشد کنید و خطر کنید؟ آیا به کسانی که هیچ شفقتی نسبت به شما نشان نداده اند، رحم می کنید؟ آیا آنچه که برای مبارزه برای تحت کنترل در آوردن این دنیا و بدست آوردن اسرار نژاد باستانی از بین رفته ای که زمانی بر آن حکمرانی می کردند، نیاز است را دارید؟

دانلود بازی Heroes of Might & Magic V برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۱ فروردین ۹۷
 • بازدید: 102 بار و ۴ دیدگاه

Heroes of Might and Magic 5 Bundle – GOG

دانلود بازی Heroes of Might & Magic V

در بازی Heroes of Might & Magic V شاهد تحولی شگرف در این عنوان استراتژی تاثیرگذار روی ژانر خود باشید، وقتی که تبدیل به پدیده نسل بعدی می شود و فانتزی کلاسیک ژرف را با جلوه های بصری و گیم پلی نسل بعدی ترکیب می کند. در دنیای مشهور Might & Magic، انبوهی از شیاطین بی نظمی را طی حمله ای بی امان گسترانیده اند. سرنوشت دنیا در خطر است و قهرمانانی از گروه های مختلف افسانه ای بایستی برای دفاع از اهداف خویش بایستند. سرنوشت خویش را بپذیرند، نیروهای خود را به سوی پیروزی رهبری کنند و هدف مخفی اربابان شیطانی را برملا کنند. در ابن عنوان با پرورش دادن شخصیت های قهرمانی منحصربفرد، گردآوری ارتش ها و شکست دشمنان با استفاده از سیستم نبرد کاملا جدید هم آنلاین و هم آفلاین، به افسانه بازی های استراتژیک تبدیل شوید.

دانلود بازی Blackguards 2 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ فروردین ۹۷
 • بازدید: 146 بار

Blackguards 2 – PROPHET

دانلود بازی Blackguards 2

Blackguards 2 بازی نقش آفرینی استراتژی مبتنی بر خود می باشد که نبردهای چالشی خاص خود را به همراه داستانی شجاعانه مملو از خشونت و جنایت ارائه می نماید. شیوه بازی خود را انتخاب کنید: مهم نیست که در مقابل شما هیولا، جادوگر یا جنگجوی دورزنی قرار گرفته باشد، همه چیز بستگی به شما دارد که چطور می خواهید شخصیت خویش را پیشرفت دهید. هر اکشنی عواقبی دارد، بنابراین تصمیمات خویش را آگاهانه بگیرید، مرگ می تواند در هر گوشه ای انتظار شما را بکشد. سه سال از ماجراهای Count Uria گذشته است، Vanquisher های Nine Hordes مدتهاست که از هم جدا شده اند اما زندگی در Aventuria همچنان ادامه دارد. Cassia بانوی جوانی از طبقه اشراف تنها یک هدف در سر دارد: او می خواهد به هر قیمتی که شده بر تاج و تخت Shark تکیه زند، حتی اگر برای یک روز هم که شده! متاسفانه دو مشکل وجود دارد که نقشه های او را بی اثر می کند، اول از همه او روزها را در سیاهچالی زندانی است و دوم این که فعلا مردی به نام Marwan بر تختی که او می خواهد حکمرانی می کند. او نه به مسایل سیاسی و نه دیپلماسی علاقه دارد و نه در آن ماهر می باشد. بنابراین رویکردی محتاطانه تر بکار می بندد. او قصد در فرار از زندان و سرنگون کردن Marwan دارد تا خود بر تخت بنشیند. به همین منظور نیازمند متحدین قدرتمندی است، او بایستی لشکری از Sellsword ها به خدمت گرفته و Vanquishers of the Nine Horde را دور خود جمع کند. به نظر نقشه خوبی می آید، مگر نه؟ اما باز هم یک نفر گقدر زیرک باید باشد تا بتواند از دیوارهای سیاهچال فرار کند و چقدر بی پروا باشد تا بتواند بدترین تفاله های سرزمین را جمع آوری کرده و فرماندهی کند؟

دانلود بازی Medieval II: Total War برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۶ فروردین ۹۷
 • بازدید: 72 بار

Medieval II: Total War Collection – PROPHET

دانلود بازی Medieval II Total War

Medieval II: Total War Collection مجموعه ای از بهبودهای جدید گرافیکی و گیم پلی را به رخ می کشد که شامل قابلیت به میدان نبرد آوردن 1000 شخصیت پویا در هر زمانی را دارا می باشد. بالاتر از همه این ها، ویژگی The Creative Assembly حالت چند نفره کاملا طراحی شده از نو را به بازی می افزاید که لشکرکشی برای چندین نبرد پویا تقویت شده با سطح مبارزاتی پر تنشی ارائه می نماید که بی رحمانه بودن جنگ افزارهای قرون وسطایی را منعکس می نماید. Medieval 2: Total War که در آشفته ترین و خونین ترین دوره تاریخ اروپا جریان دارد، به گیمرها اجازه فرماندهی کردن ارتش های خویش از دل میادین نبرد اروپا و سرزمین مقدس قبل از کشف قاره امریکا و مبارزه کردن با Aztec های هولناک را می دهد. این بازی مدل سرزمینی پیشرفته وسیعی برای بوجود آوردن محیط های گرافیکی غنی که قلعه های واقع شده بر سر تپه های نفس گیر و ویژگی های استحکاماتی توسعه یافته ای ارائه می کند که برای هر تمدنی منحصربفرد می باشند.

دانلود بازی Tower of Time برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۶ فروردین ۹۷
 • بازدید: 99 بار

Tower of Time – CODEX

دانلود بازی Tower of Time

بازی Tower of Time یک عنوان در سبک نقش آفرینی می باشد که توسط استودیوی Event Horizon برای رایانه های شخصی ساخته و منتشر شده است. بازی Tower of Time نوع جدیدی از نقش آفرینی است، آمیزه ای از یک سیاهچاله نوردی با داستان غنی با مبارزات در زمان واقعی بارونکردنی (با امکان توقف لحظه ای و کند کردن زمان). تفکر تاکتیکی شما در اینجا از هر چیزی مهمتر است، وارد Tower of Time اسرارآمیز شده و تجربه ای تازه داشته باشید. این بازی ماجراجویی باورنکردنی با بیش از 50 ساعت گیم پلی، مراحل دست ساز و داستانی غنی می باشد که از طریق انیمیشن سینمایی روایت می شود. با بردن کلاس گیم پلی نقش آفرینی به سطحی جدید، Tower of Time توسعه شخصیت انعطاف پذیر، هزاران تکه غنیمت و تجهیزات و سیستم مبارزه پیچیده و تاکتیکی را ارائه می نماید.

دانلود بازی Masters of Anima برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۵ فروردین ۹۷
 • بازدید: 43 بار

Masters of Anima – CODEX

دانلود بازی Masters of Anima

Masters of Anima ماجراجویی اصیلی است که شما را به اعماق دنیایی جادویی Spark می برد. در نبردهای استراتژیک و سراسر اکشن در برابر نیروهای اهریمنی مبارزه کنید، جایی که گرفتن تصمیمات تاکتیکی سریع حیاتی خواهد بود، ارتش های بزرگ با بیش از 100 نگهیان را فراخوانده و کنترل کنید و به لطف گیم پلی مستقیم و نوآورانه بازی که از ریشه برای بازی با کنترلر و نیز موس و صفحه کلید ساخته شده است از تجربه بازی لذت ببرید! هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی Masters of Anima را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Galactic Civilizations III: Intrigue Expansion برای PC

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۲۳ فروردین ۹۷
 • بازدید: 880 بار

Galactic Civilizations III: Intrigue Expansion – CODEX

دانلود بازی Galactic Civilizations III Intrigue

در بسته الحاقی جدید بازی Galactic Civilizations III: Intrigue می توانید نحوه مدیریت صحیح حاکمیت بر کهکشان را بهتر بیاموزید. در این بازی اشکالی مختلف از امپراتوری ها وجود دارد. امپراتوری های خود خواه که فقط به خودشان می اندیشند، امپراتوری هایی که بیشتر خوش گذرانی می کنند، امپراتوری های دیپلماتیک، امپراتوری های ایدئولوژیک و … در بازی وجود دارند که شما در این بین می توانید با همسایگانتان هم درگیر شده و جنگ های جذابی را رقم بزنید. این عنوان تا به حال در بین بازی های سبک استراتژیک بزرگترین sandbox را داشته است. به گفته کمپانی سازنده بازیکنان ده ها ابزار مختلف در اختیار دارند که با آن ها می توانند تبادلات گوناگونی را با حکومت های دیگر انجام دهند. بازیکنان می توانند با سایر حکومت ها قطعنامه امضا کنند و یا با آن ها دشمنی کنند. شما با مذاکرات بین حکومت ها و ایده هایتان سرنوشت بازی را تعیین می کنید. برای دانلود این بازی زیبا به ادامه ی مطلب مراجعه کنید.