دانلود بازی Lucius برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ فروردین ۹۷
 • بازدید: 126 بار

Lucius – PROPHET

دانلود بازی Lucius

وقتی که Lucius در 6 ژوئن سال 1966 متولد شد، هیچ کس انتظار نداشت که او چیزی غیر از یک پسر کوچک عادی باشد، اما اما همه چیز در 6 امین روز تولد Lucius تغییر کرد. وقتی که ندای درونی واقعی اش بر روی او آشکار شد. در این بازی کنترل Lucius را که مجهز به قدرتهای ماروایی است را به دست بگیرید، هنگامی که او سعی در پرکردن خون خود از گردش ترس در خانه ی خویش را دارد، آن هم با استفاده از نیروهای جهنمی حرکت اجسام با ذهن و کنترل ذهن برای هماهنگ کردن حوادث مرگبار که جمعیت عمارت Dante را یکی پس از دیگری کمتر و کمتر می کند. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی که توسط استودیوی Shiver Games ساخته و منتشر شده است را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Killing Floor برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۸ فروردین ۹۷
 • بازدید: 87 بار

Killing Floor – PROPHET

دانلود بازی Killing Floor

بازی اکشن-ترسناک Killing Floor توسط استودیوی Tripwire Interactive برای رایانه های شخصی ساخته و منتشر شد. Killing Floor یک بازی شوتر اول شخص Coop در تلاش برای بقا ترسناک می باشد که در شهرهای ویران شده و حومه شهر انگلیس پس از سری آزمایشات شبیه سازی برای مقاصد نظامی که به صورت فجیعی اشتباه از آب در می آیند روی می دهد. شما به همراه دوستان خود اعضای ارتش هستید که با ماموریتی ساده وارد این مناطق می شوید : زنده ماندن تا زمان کافی برای پاکسازی آزمایشات شکست خورده! هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی Killing Floor را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی The Road to Hades برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۶ فروردین ۹۷
 • بازدید: 90 بار

The Road to Hades – PLAZA

دانلود بازی The Road to Hades

The Road to Hades عنوان ماجراجویی ترسناکی است که تماما ریشه در افسانه ها و هنرهای آسیایی دارد. در این بازی شما بایستی دختری را از میان دنیای مردگان بصورت ایمن راهنمایی کنید. به بازی جدیدی که تاکنون نمونه آن را تجربه نکرده اید خوش آمدید! از ویژگی های این بازی عدم وجود الگوی بازپخش تکراری، نواحی داخلی و بیرونی باریکی که استرس روانی را به میزان زیادی افزایش می دهد، سرشار بودن از کارهای اصیل که پیش از این وجود نداشته اند و روایت داستان در زمان واقعی که بصورت نوشتاری یا ویدئویی نبوده می باشد. بازی The Road to Hades توسط استودیوی AUTOSAVE ساخته و منتشر و به دست گروه PLAZA کرک شده است. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده بازی را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی DESOLATE برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۱۸ فروردین ۹۷
 • بازدید: 154 بار

DESOLATE – Early Access

دانلود بازی DESOLATE

DESOLATE یک بازی اول شخص بقایی ترسناک می باشد که در ان تیم جستجویی تا سقف 4 پلیر می توانید تشکیل داده و دنیای باز را که پر از اسرار و سوالات حل نشده است کاوش نمایید، یا اینکه به تنهایی وارد عمل شوید! داستان از این قرار است که دو سال پیش ، جزیره Granichny کانون فاجعه ای با منشا ناشناخته در ابعاد وسیع شد، انجمن موسوم به The New Light بر روی این رویداد فاجعه بار سرپوش گذاشت و اکنون سعی در جبران عواقب تا حد ممکن را دارند. کارزاری بزرگ در راه است که در آن افرادی موسوم به Volunteers که اکثر آنان تاکنون هیچ سلاحی حتی به دست نگرفته اند، به سوی Granichny روانه می شوند. ماموریت آنها تحقیق درباره فعالیتهای ماورایی در این جزیره، جمع آوری اطلاعات و انجام وظایفی خطرناک می باشد که همه آنها به امید جبران نمودن اشتباهات گذشته می باشد. هیچ یک از آنها آمادگی آنچه که قرار است اتفاق بیفتد را ندارند! بازی DESOLATE به دست استودیوی Nearga برای رایانه های شخصی ساخته شده است.

دانلود بازی Aliens: Colonial Marines برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۱۷ فروردین ۹۷
 • بازدید: 130 بار

Aliens: Colonial Marines – Complete Edition – ElAmigos

دانلود بازی Aliens Colonial Marines

Aliens: Colonial Marines نام عنوانیست که در آن معنای واقعی ترس را خواهید فهمید! عنوان ترسناک بقایی است که شامل بخش داستانی اصلی بازی به علاوه محتوای سیزن پس آن می باشد که شامل دی ال سی Stasis Interrupted، آخرین بخش افزونه های بازی می باشد که داستان آنچه که بر سر Hicks بین ماجراهای Aliens و Aliens 3 آمده است را بیان می کند. در این بخش داستانی جدید شما در نقش سه شخصیت متفاوت در خلال داستانی به هم پیوسته قرار خواهید گرفت. Lisbeth و دیگران که از خواب عمیق طولانی بصورت غیر منتظره بیدار می شوند بایستی پی ببرند که چه اتفاقی در سفینه فضایی Legato که در آن قرار دارند در حال روی دادن است، که به منظور جدا کردن Sulaco که از مدار LV-426 در حال خارج شدن است تغییر مسیر داده است. راه خود را از میان سفینه ای مملو از بیگانگان بیابید و پی ببرید که Michael Weyland به دنبال چیست و کشف کنید که واقعا چه چیزی بر سر Hicks آمده است. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده ی بازی Aliens: Colonial Marines Collection را از وب سایت بیاتوگیم دریافت نمایید.

دانلود بازی Slender: The Arrival 2013 برای PC

 • نویسنده : مصطفی
 • انتشار: ۱۰ فروردین ۹۷
 • بازدید: 1,804 بار

Slender : The Arrival – GOG

دانلود بازی Slender The Arrival

Slender The Arrival عنوان بازی ترسناک می باشد که توسط کمپانی Parsec Productions ساخته شده است. این نسخه نیز همانند نسخه قبلی، یعنی Slender Man’s Shadow ، ترسناک می باشد، ولی ترس و وحشت در این نسخه بیشتر شده است! محیط های بازی تاریک هستند که به خوبی می توانید ترس را حس کنید. این نسخه (بر خلاف نسخه قبل) دارای داستان جذابی می باشد که شما را مجبور می کند که تا انتها بازی را دنبال کنید. پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال یک بازی ترسناک ناب هستید حتما بازی Slender The Arrival را تجربه کنید!

دانلود بازی Paranormal Activity The Lost Soul برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۲ فروردین ۹۷
 • بازدید: 136 بار

Paranormal Activity The Lost Soul – PLAZA

دانلود بازی Paranormal Activity: The Lost Soul

داستان اصلی Paranormal Activity: The Lost Soul مبتنی بر خط مشی سری خیلی مشهور و پرطرفدار Paranormal Activity می باشد که با بهره گیری از موتور انحصاری ژانر وحشت بازی هر باری که جرئت به تجربه بازی داشته باشید، تجربه ای متفاوت را ارائه می نماید. در این بازی که به چراغ قوه ای به شدت وابسته به باتری مجهز هستید، خود را در خانه ای با ظاهری معمولی در همسایگی مناطق با پوشش جنگلی در حال کاوش درخواهید یافت. طولی نخواهید کشید که هنگامی که در حال کشف سرنخ هایی از راز هولناکی که در این خانه اتفاق افتاده است می باشید و برای نجات از وحشتی که شما را شکار می کند، متوجه می شوید که تنها نیستید . برای حتی داشتن تجربه ای خوفناک تر می توانید به حالت واقعیت مجازی بروید که شما را در محیطی که از حداقل Room Scale استفاده می نماید قرار می دهد که با سیستم Movement Role-play اختصاصی بازی ترکیب شده است. پس از آموزش ها دیگر همه چیز به خود شما وابسته است، با داشتن جهات روی صفحه با فاصله Zero یا HUD برروی صورت شما، هرگز از ژرفای این بازی رهایی نخواهید داشت. بازی Paranormal Activity: The Lost Soul توسط استودیوی VRWERX ساخته و منتشر شده است.

دانلود بازی The Council of Hanwell برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۴ اسفند ۹۶
 • بازدید: 103 بار

The Council of Hanwell – CODEX

دانلود بازی The Council of Hanwell

بازی The Council of Hanwell یک تجربه ترسناک متمرکز می باشد که تمامی مکانها از Welcome to Hanwell برای آن دسته از افرادی که عاشق این هستند که یک راست به دل داستان بروند را به نمایش می گذارد، روایت داستانی محیطی در این بازی به صورت شدیدی از تجربه خطی کلاسیک ژانر ترس پیروی پیاده سازی شده است. در بازی در سردخانه موقتی که در تونل های نگه داری قدیمی بدون استفاده ای زیر Hanwell Power بیدار می شوید و هیچی چیزی را به خاطر نمی آورید، اما می دانید که “دکتر” در وقوع این وضعیت نقشی داشته است، و او در The Council می باشد، بنابراین برای پیدا کردن او راهی می شوید و در راه خویش وحشت های بی شماری را از ناهنجاری های Hanwell کشف می کنید و آزاردهنده تر از آن، به Hanwell’s Elite بر می خورید! افرادی شروری در Hanwell ساکن هستند و ریشه همه این ها در The Council نهفته است. The Council of Hanwell عنوان ترسناکی است که توسط استودیوی Nathan Seedhouse برای رایانه های شخصی ساخته و منتشر شده است.

دانلود بازی Evie برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ بهمن ۹۶
 • بازدید: 152 بار

Evie – PLAZA

بازی Evie

داستان بازی اول شخص ترسناک Evie یک رویداد ذهنی را روایت می کند که وقایع آن در جنگلی اسرار آمیز رخ می دهد. این عنوان ماجراجویی مستقل توسط Chilla’s Art ساخته و انتشار یافته است. شما در نقش شخصیت اصلی خود را در وسط جنگلی تاریک می یابید که به دلایلی نامعلوم این جنگل تا به حال کشف نشده بود. شخصیت اصلی به علت یک سانحه هوایی در این محل قرار می گیرد و کنجکاوی اش، او را به سمت مسیری می کشاند که چندان خوشایند نیست. در بین راه او جعبه اسرار آمیزی را باز می نماید که هرگز نباید این کار انجام می گرفت. داستان بازی با خواندن یکسری روزنامه ها در خانه ای متروکه شروع می شود و به مرور زمان شما را به وقایع خود آشنا می سازد. برای دریافت نسخه کرک شده ی بازی Evie به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی Amnesia: A Machine for Pigs برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۲ بهمن ۹۶
 • بازدید: 137 بار

Amnesia: A Machine for Pigs – GOG

Amnesia A Machine for Pigs

دنیا یک ماشین است، ماشینی برای خوک ها، که فقط ماسب برای تکه تکه کردن خوک ها می باشد، بازی Amnesia: A Machine for Pigs که توسط سازندگان عناوین Amnesia: The Dark Descent و Dear Esther ساخته شده در قالب عنوان ترسناک اول شخص جدیدی که شما را به عمق طمع، قدرت و دیوانگی می کشاند می آید. این بازی پوزه خویش را به دنده های شما می رساند و قلب شما را می خورد! سال 1899 است، Oswald Mandus که کارخانه داری ثروتمند می باشد از خواب بر می خیزد، از تب می سوزد و رویاهایی از ماشینی تاریک و جهنمی او را آرام نمی گذارند. او که از الهاماتی از سفری ویرانگر به مکزیک رنج می برد، از رویاهای در حال فروپاشی از آرمان شهری صنعتی خسته شده و از عذاب و بیماری مناطق گرمسیری بی تاب شده، در کابوسی بیدار می شود. خانه سوت و کور است، زمین زیرپای او به خاطر ماشینی جهنمی می لرزد، تمام آنچه که او می داند این است که بچه ها در معرض خطری بزرگ هستند و وظیفه اوست که آنها را نجات دهد!