دانلود بازی BlazBlue Calamity Trigger برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ فروردین ۹۷
 • بازدید: 50 بار

BlazBlue Calamity Trigger – PROPHET

دانلود بازی BlazBlue Calamity Trigger

BlazBlue: Calamity Trigger اولین بازی مبارزاتی دوبعدی با رزولوشن بالا از خالقین سری بازی های Guilty Gear می باشد! BlazBlue بازی مبارزه ای سنتی دو بعدی است که در آن دو شخصیت در دوئلی با یکدیگر رو در رو می شوند. داستان بازی پیرامون مخالفت و نابودی انجمنی قدرتمند که بصورت غیر رسمی، تحت عنوان “the Library,” شناخته شده است می باشد که قدرت زیادی را تحت کنترل داشته که زمانی بشریت را نجات داده بود، اما اکنون قدرت خویش را در راه های محافظت کننده و به گفته بعضی سرکوبگر استفاده می نماید. یک راند سک “rebel” نامیده می شود و یک مسابقه شامل پنج rebel می باشد. برای بردن یک راند، یک پلیر بایستی دیگری را با وارد کردن آسیب از طریق حملات متعدد برای کاهش میزان سلامتی حریف خویش تا صفر از پای در آورد یا میزان سلامتی بیشتری از حریف خویش هنگامی که زمان اختصاص داده شده با پایان می رسد داشته باشد. هر شخصیتی حمله ضعیف، متوسط و قدرتی دارد، هچنین هریک تکنیک منحصربفردی دارند گه حمله “Drive” نامیده می شود که برای هر شخصیتی متفاوت خواهد بود. هم اکنون می توانید نسخه کرک شده بازی BlazBlue: Calamity Trigger را دانلود نمایید.

دانلود بازی Attack On Titan 2 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ اسفند ۹۶
 • بازدید: 309 بار

Attack On Titan 2 – CODEX

دانلود بازی Attack On Titan 2

دانلود بازی Attack On Titan 2 عنوانی در سبک های اکشن و Hack and slash می باشد که براساس محصول انیمه ای به همین نام ساخته شده و دنباله ای بر اولین بازی Attack on Titan می باشد، که توسط استودیوی Omega-Force ساخته و توسط کمپانی ناشر Koei Tecmo عرضه خواهد شد. داستان بازی ادامه فصل دوم انیمه خواهد بود و بهبود های بصری را برروی PlayStation 4 Pro و Xbox One X در بر خواهد داشت. بازی از جایی که نسخه اول به پایان رسیده بود آغاز می شود و خود را مطابق با چرخش فصل 2 انیمه به همین نام خواهد نمود. Wall Rose دچار شکاف شده و تایتان ها در حال ورود هستند، که جوخه 104 ام را برای مبارزه با تایتان ها در حالی که شهروندان در حال فرار هستند قرار می دهد. این تیم همچنین برای فهمیدن راز تایتان ها که درون دیوارهایی که از مردم محافظت می کنند و انواع جدیدی از تایتان ها که پشت سر هم پدیدار می شوند، درگیر است. بازی همچنین برخی داستان های جانبی و محتوای پس از سری را فاش می کند که تحت نظارت دقیق نویسندگان اصلی برای اطمینان از اینکه قسمت های داستانی که بازی اضافه می نماید مطابقت داشته و با دنیای درونی بازی همخوانی داشته باشند.

دانلود بازی Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۹ اسفند ۹۶
 • بازدید: 115 بار

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution – CODEX

دانلود بازی Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm Revolution

بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution بهترین بازی مبارزانی انیمه را از سازندگان شناخته شده CyberConnect2 برای شما به ارمغان می آورد. جلوه های بصری خیره کننده انیمه و مبارزات اکشن سه بعدی نینجایی روان در کنار هم قرار می گیرند تا بار دیگر در بزرگترین و انفجاری ترین بازی Ultimate Ninja Storm خود را نشان دهند. این بازی سازوکارهای گیم پلی کاملا جدید شامل حملات Combination Ultimate Jutsu ویرانگری به نمایش می گذارد که به شخصیت ها اجازه ترکیب قدرت های مهار شده ی خود برای بوجود آوردن تکنیک های قدرتمند می دهد تا حریفان خویش را به زانو در آورند. با فهرسی بلند بالا و بیش از 100 شخصیت قابل بازی که در تمامی سری انیمه های Naruto و Naruto Shippuden حضور داشته اند، بدون شک حتما شخصیت هایی یافت می شوند که برای الگوی بازی هر کسی مناسب باشند. یک شخصیت طراحی شده کاملا جدید توسط خالق مانگای Naruto، یعنی Masashi Kishimoto نیز در بازی Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution برای اولین باز ظاهر خواهد شد.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۲ اسفند ۹۶
 • بازدید: 376 بار و ۶ دیدگاه

Devil May Cry HD Collection – CODEX

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection شامل عناوین محبوب اکشن صاحب سبک Devil May Cry, Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 Special Edition می باشد که همگی در قالب یک مجموعه آورده شده اند، در نقش دانته، بهترین شکارچی شیطان، با شخصیت های جذابی همچون Trish, Lady, و Lucia متحد می شودید و از اکشن باورنکردنی این بازی ها برای اولین بار با نرخ فریم وران 60 لذت خواهید برد. اولین حضور دانته در عنوان Devil May Cry به عنوان بهترین شکارچی شیطان بود، با خون جنگجوی افسانه ای کهخ که در رگ های او جریان دارد، دانته علیه پادشاه دنیای مردگان Mundus بر می خیزد.

دانلود بازی Mortal Kombat 1 + 2 + 3 نسخه PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۹ اسفند ۹۶
 • بازدید: 176 بار و ۲ دیدگاه

Mortal Kombat 1 + 2 + 3 – GOG

بازی Mortal Kombat

Mortal Kombat 1+2+3 مجموعه ای است که به واسطه آن می توانید سه قسمت نخست این آرکید مبارزاتی کلاسیک را دوباره زنده کنید! این عناوین بر پایه مبارزه تن به تن با حملات و حرکات ویژه چند دکمه ای منحصر به هر شخصیت شامل قابلیت Fatality مشهور استوار می باشند. در این باندل طرفداران دوآتیشه سری مورتال کمبت می توانند به نسخه سوم بازی بروند که بازی تحت شبکه را معرفی می نماید، جایی که آنها می توانند با دیگر دوستان دوآتیشه خود برای اینکه معلوم شود چه کسی سلطان واقعی کمبت می باشد، مبارزه نمایند. قابلیت های دیگر شامل حملات با دسته ای از دکمه ها، دکمه اجرا برای سرعت بخشیدن به مبارزات و کدهای حالت تقابلی که قدرت های جدید و توانایی هایی را باز می کنند که از طریق وارد نمودن رشته ای کد در صفحه قبل از شروع مسابقه توسط هر دو پلیرفعال می شوند.

دانلود بازی Final Fantasy XII : The Zodiac Age نسخه PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۳۰ بهمن ۹۶
 • بازدید: 260 بار

Final Fantasy XII : The Zodiac Age – CPY

بازی Final Fantasy XII The Zodiac Age

بالاخره دوازدهمین نسخه از سری بازی های محبوب فاینال فانتزی تحت عنوان دانلود بازی Final Fantasy XII The Zodiac Age که از قفل دنووو استفاده می کرد توسط گروه CPY کرک شد. این بازی معمولا هر ساله توسط شرکت Square Enix طراحی و عرضه می شود. نسخه پیش روی شما در واقع نسخه بهبود یافته و به اصطلاح ریمستر نسخه قبلی آن بود که در سال 2006 عرضه شده بود. از ویژگی های قابل توجهی که افزوده شده می توان به گیم پلی روان تر، صدا گذاری واقع گرایانه تر، گرافیک بصری چشم نوازتر و … اشاره کرد که در تصاویر آن نیز مشهود است.

داستان بازی Final Fantasy XII The Zodiac Age به دوره ای از جنگ داخلی جهان ایوالیس باز می گردد. امپراطوری کوچک دالامسکا که توسط امپراطوری قدرتمند آرکادیا فتح شده، در بی ثباتی و ویرانی قرار دارد. شاهزاده اش، تنها وارث تاج و تخت امپراطوری، خودش را وقف جنگیدن برای آزادی کشورش می کند. وان مرد جوانی است که خانواده اش را در جنگ از دست داده و آروزی پرواز آزادانه در آسمان وطنش را دارد. شما نیز به این متحدان و دوستانشان بپیوندید همان طور که آنان برای آزادی کشورشان در یک ماجراجویی شجاعانه شروع به مبارزه می کنند. 

دانلود بازی Dynasty Warriors 9 برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۳ بهمن ۹۶
 • بازدید: 377 بار و ۴ دیدگاه

Dynasty Warriors 9 – CODEX

آپدیت Update v1.04 به پست بازی اضافه شد

Dynasty Warriors 9

دانلود بازی Dynasty Warriors 9 نهمین قسمت اصلی این سری بازی ها می باشد که نگرشی کاملا جدید به جنگ دارد، برای اولین بار در سری، در نبردهای خویش بجنگید و استراتژی خویش را در یک ارائه جهان باز از چین آماده کنید. سرزمین پهناور چین در یک نقشه نمایش داده شده، با معرفی فرمتی جهان باز برای پیشرفت متفاوت در بازی، اکشن مهیج ” یک در برابر هزار ” این سری بازی ها و شخصیت های دوست داشتنی از افسانه Romance of the Three Kingdoms به این قسمت آورده شده اند، اما آزادی در سطح یک جهان باز تجربه ی کاملا جدید را در این سری بازی ها به ارمغان می آورد.

در Dynasty Warriors 9 پلیرها سرزمین چین را به گونه ای که در زمان اربابان جنگ فئودال در تلاش برای تصرف تمام سرزمین ها بودند کاوش می کنند، آخرین روزهای سلسله Han و پیدایش دوره ی Three Kingdoms. این عنوان با ترکیب اکشن کلاسیک و امتحان پس داده ” یک در برابر هزار” مشهور سری Warriors با قابلیت های مختلف جدید، شخصیت ها و محتوا در محیط گسترده جهان باز، سعی در ارائه عمیق ترین و بلندپروازانه ترین تجربه تا به امروز این سری بازی ها را دارد.

دانلود بازی Street Fighter V: Arcade Edition برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۷ دی ۹۶
 • بازدید: 343 بار و ۶ دیدگاه

Street Fighter V : Arcade Edition – CODEX

FIX + DLC Unlocker اضافه شد

Street Fighter V Arcade Edition

دانلود بازی Street Fighter V Arcade Edition عنوان جدید و آپدیت شده ی سری بازی های Street Fighter V می باشد که مناسبت بخشی از جشن 30 امین سالگرد سری بازی های Street Fighter توسط کمپانی محبوب و مشهور Capcom برای رایانه های شخصی و کنسول PS4 منتشر شده است. همانطور که در این پست اشاره کرده بودیم، تاریخ انتشار این عنوان ژانویه امسال یعنی 16 ژانویه 2018 بود. این عنوان مبارزه ای محبوب شامل 28 شخصیت در کنار بروز رسانی های متعدد دیگر برای بازی اصلی می باشد. بخش برجسته ی Street Fighter V: Arcade Edition حالت بازی آرکید (Arcade Mode ) آن خواهد بود که به شما اجازه ی مبارزه در برابر دشمنان کنترل شده توسط رایانه در یک سری مسابقات داستان محور که بسته به شخصیتی که برای بازی انتخاب می نمایید، تغییر می نماید را خواهد داد. این نسخه از بازی همچنین یک Extra Battle Mode را به نمایش می گذارد که به شما اجازه ی شرکت در چالش هایی که به شما با لباس های جدید بویژه اکر چهار چالش را در ماه برنده شوید، پاداش خواهد داد.

دانلود بازی Street Fighter X Tekken Complete Pack برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۲۵ دی ۹۶
 • بازدید: 571 بار

Street Fighter X Tekken Complete Pack – ElAmigos

Street Fighter X Tekken

رویارویی مورد انتظار رویایی میان دو غول سری بازی های مبارزاتی بالاخره محقق شد! Street Fighter X Tekken تجربه ی نهایی مبارزه تیمی می باشد که یکی از بزرگترین فهرست های مبارزان شناخته شده در تاریخ بازی های فایتینگ را شامل می شود. این بازی با موتور تحسین شده ی Street Fighter IV با قابلیت های جدید شامل مبارزه 4 نفره ی همزمان، سیستم Gem افزایش نیرو، حالت بازی Pandora Mode, Cross Assault و موارد دیگر. پلیرهای Street Fighter و Tekken می توانند در این بازی در نبردی انقلابی به صف شوند و آماده مبارزه با یکدیگر و یا قهرمانان مورد علاقه ی خویش از هر تیم شوند. برای دانلود بازی Street Fighter X Tekken Complete Pack و همچنین مشاهده لیست دی ال سی های این نسخه در ادامه با ما همراه باشید.

دانلود بازی DEAD OR ALIVE 5 Last Round Core Fighters TECMO 50th Anniversary Edition برای PC

 • نویسنده : نیما
 • انتشار: ۰۱ دی ۹۶
 • بازدید: 1,740 بار و ۲۰ دیدگاه

DEAD OR ALIVE 5 Last Round Core Fighters TECMO 50th Anniversary Edition-SKIDROW

DEAD OR ALIVE 5

محتوای 50th Anniversary Costume Set بازی مبارزه ای DEAD OR ALIVE 5 Last Round Core Fighters حاوی یک مجموعه لباس و اسکین می باشد که به مناسبت جشن 50 ساله شدن کمپانی KOEI TECMO منتشر شده است. این دی ال سی حاوی 35 لباس برای 35 شخصیت مبارز مختلف موجود در بازیست. DEAD OR ALIVE 5 Last Round Core Fighters عنوان اکشن جدیدی است که اخیرا توسط دو شرکت ساخته و به بازار عرضه شده است. در این نسخه که Ultimate Content Set نام دارد،میتوانید شخصیت دلخواه خود را انتخاب نمایید. گیمرها می توانند بخش آنلاین بازی را به راحتی بازی کنند. در حالی که در نسخه پیشین این قابلیت وجود نداشت. دیگر اینکه در این نسخه بر خلاف سری قبلی، همه شخصیت ها برای بازی در دسترس هستند. در واقع این یک بسته الحاقی بازی می باشد که اضافات زیادی را در بر دارد. گرافیک جذاب، انیمیشن های جدید، صحنه های اکشن متنوع و شخصیت های گوناگون که هر کدام توانایی خاصی دارند از دیگر موارد افزوده شده به این بازی است.